Celaleddin GÜL’den Anlamlı Ziyaret

Mil-DiyanetSen Genel Başkanı, Celaleddin GÜL; Diyanet İşleri Başkanlığı Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürlüğüne atanan Remzi BİRCAN beye Makamında Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu.

 Celaleddin GÜL’den Anlamlı Ziyaret

21.09.2019 - 9:05

Güncelleme : 21.09.2019 - 9:06

Kısa Bir Süre Önce Kurulan Mil-DiyanetSen Genel Başkanı, Celaleddin GÜL; Diyanet İşleri Başkanlığı Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürlüğüne atanan Remzi BİRCAN beye Makamında Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu.
İkili arasında geçen hoş sohbet arasında Celaleddin GÜL;  Sendikal Faaliyetleri hakkında değerlendirmeler de bulundu.

Celaleddin GÜL;  “Resmi kuruluşunu 30.07.2019 tarihinde gerçekleştiren Mil-Diyanet Sen’e, Türkiye’nin her köşesinden, tüm il ve ilçelerinden Diyanet camiamızın büyük bir teveccühüne mazhar olması bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Kimseyi ötekileştirmeden, kırıp dökmeden, bugüne kadar yapılanları takdir etmek ama yapılamayanları da yapmak için yola çıktığımız bu yolda hiç bir siyasi yapının ön veya arka bahçesi olmadan, önce ahlak ve maneviyat bayrağına sarılarak, “hak mücadelesinde bende varım “ diyen tüm meslektaşlarımızla beraber mücadelemizi sürdüreceğiz, bununla ilgili tüm kazanımlarımızı ülkemizin refahı için seferber edeceğiz” dedi.
Ziyaretlerinden Dolayı Mutluluk duyduklarını ifade eden, Remzi BİRCAN’da  kendilerine teşekkür ederek başarılar dilediler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın